LV BET program VIP

LV BET  jest w stanie nie tylko zapewnić dużo dobrej zabawy z gry, ale również zaoferować szereg bardzo ciekawych ofert specjalnych. Jedną z lepszych może okazać się program VIP, który koniecznie musisz sprawdzić!

Program VIP od LV BET – o czym dokładnie mowa?

Program VIP dostępny w serwisie LV BET to miejsce, które powstało specjalnie z myślą o najbardziej aktywnych klientach. Przynależność do niego jest dobrowolna i wiąże się z podaniem poprawnych danych kontaktowych oraz wyrażeniem zgody na otrzymywanie wiadomości.

Co ważne, do programu VIP kwalifikują się tylko wybrani i otrzymują specjalne zaproszenie ze strony Działu Klientów VIP. Mimo wszystko istnieje też możliwość wysłania własnego zgłoszenia, co jest jednoznaczne, z tym że konto zostanie zweryfikowane i jeśli spełni wymagania, to można otrzymać zaproszenie do programu VIP.

Program VIP  od LV BET– co zapewnia?

Przynależność do klubu VIP w LV BET wiąże się z wieloma korzyściami. Mowa tutaj na pewno o indywidualnej obsłudze, ponieważ każdy gracz VIP otrzymuje swojego opiekuna, który będzie mu służył pomocą zawsze, gdy tego potrzebuje. Co więcej, to właśnie osobisty opiekun dba o najwyższy poziom usług oraz o to, by w przypadku jakichkolwiek problemów zgłoszenia były rozwiązane możliwie jak najszybciej i najsprawniej. Program VIP gwarantuje także bilety na wydarzenia sportowe drużyn, które sponsoruje LVBET zakłady bukmacherskie oraz inne wydarzenia, czy nawet na  spersonalizowane promocje.

Będąc zatem członkiem programu VIP, można liczyć na udział w dedykowanych konkursach, promocjach oraz turniejach, którym towarzyszą też wyjątkowe nagrody. LV BET dokłada też starań, by klienci VIP  mieli zapewnioną szybką realizację wypłat, a opiek dba o priorytet zgłoszeń. Jakby tego było mało, to specjalnie dla członków programu VIP bukmacher organizuje też różnego rodzaju bankiety oraz spotkania. Najczęściej mają one związek  z różnymi wydarzeniami sportowymi, więc to także ciekawy sposób na urozmaicenie czasu pomiędzy obstawianiem zakładów.